Strona główna

     Witam gorąco wszystkich odwiedzających tę stronę wędkarzy, których pasją stało się wędkarstwo muchowe..       Polecam moją skromną ofertę muszek sprawdzonych w różnych warunkach i wodach. Mam nadzieję, że muszki te znajdą swoje miejsce w pudełkach wielu wędkarzy, tych początkujących i tych bardziej doświadczonych. Staram się wykonywać je z możliwie najlepszej ja

 

    Witam gorąco wszystkich odwiedzających tę stronę wędkarzy, których pasją stało się wędkarstwo muchowe..

      Polecam moją skromną ofertę muszek sprawdzonych w różnych warunkach i wodach. Mam nadzieję, że muszki te znajdą swoje miejsce w pudełkach wielu wędkarzy, tych początkujących i tych bardziej doświadczonych. Staram się wykonywać je z możliwie najlepszej jakości materiałów dostępnych w tej chwili na rynku, przy zachowaniu jednak jak najniższej ceny.  W ofercie sklepu znajdą się również wszelkiego rodzaju narzędzia i materiały pozwalające kazdemu wędkarzowi własnoręcznie wykonywać swoje muchy oraz inne artykuły niezbędne  do uprawiania wędkarstwa muchowego.

     Pozdrawiam wszystkich gości i klientów, życzę udanych zakupów oraz wspaniałych chwil spędzonych nad wodą.

                                                                                        Jacek Olsiński   

 

 

     Strona znajduje się w trakcie budowy a oferta sklepu jest stale powiększana. Będę więc wdzięczny za wszelkie uwagi dotyczące strony jak również artykułów dostępnych w sklepie.

 


 projekt i wykonanie: =weBZet= 
        .